page contents
فود سیتی
فود سیتی

فود سیتی با هدف ایجاد بستری تخصصی جهت درج آگهی و نیازمندیهای آنلاین در حوزه ی صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی (رستوران – فست فود-کافی شاپ و کیترینگ) و همچنین سهولت و ساده سازی فرایند خرید و فروش تجهیزات،ملزومات و،اقلام مصرفی،کالا و خدمات بدون واسطه و همچنین معرفی مشاغل مرتبط در این حوزه فعال میباشد.

فود سیتی با رویکرد دسترسی سریع و ارتباط مستقیم مصرف کننده به منابع اصلی نیازمندیهای خود اعم از تجهیزات و ماشین آلات نو وکارکرده-مواد خوراکی-ملزومات،اقلام بهداشتی و مصرفی ، خدمات و منابع انسانی در کوتاهترین زمان جهت رفع نیازمندیهای مخاطبین راه اندازی شده است.

همچنین فود سیتی مرجعی برای معرفی مشاغل و خدمات مرتبط در صنعت خوراک و نوشیدنی اعم از صنعتگران،تامین و تولید کنندگان تجهیزات و ملزومات و مواد خوراکی و مصرفی و همچنین منابع انسانی متخصص در این صنعت میباشد.

فود سیتی به کارجویان و کارفرمایان امکانی متفاوت در زمینه ی تخصصی ارائه خواهد داد .

کارجویان با معرفی خود امکان دیده شدن در حیطه تخصصی فعالیت خود را به صاحبان مشاغل فراهم میکنند و همچنین کارفرمایان با اعلام نیاز خود در بستر فود سیتی از افراد متخصص نیز دعوت به همکاری کرده و بهرمند خواهند شد.

در فود سیتی تولید کنندگان و صاحبان کالا  و ارائه دهندگان خدمات ، به صورت مستقیم در ارتباط با مصرف کنندگان قرار خواهند گرفت.

این سامانه به این منظور راه اندازی شده که صاحبان کالا و مشاغل با سرعت و آسودگی بیشتری فرایند فروش کالا و خدمات خود را در صفحه های اختصاصی فود سیتی  به مخاطبین ارائه دهند و همچنین متقاضیان خدمات در اسرع وقت به منابع اصلی دسترسی پیدا کنند.

به زودی خدمات ثبت آگهی های فود سیتی در پلتفرمهای Android  و ios راه اندازی و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.